Avcılar Evden Eve Nakliyat

Nakliye Gelsin, 2008 yılında Saray Evden Eve Nakliyat, Ofis, İş yeri taşınması ve Uluslararası Taşıma Hizmeti vermek için Çorlu'da kuruldu. Uzun yıllardır tecrübeli personelleri ile müşterilerine güvenilir ve sigortalı nakliye hizmeti vermeye devam etmektedir. Eşyalarınızı zamanında, sözleşme harici hiçbir ek ücret almadan güvenli bir şekilde taşıyoruz.Hemen

0554 140 64 35

numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Sorunsuz Taşımacılık

Günümüzde en değerli şey zaman. Hiç bir şekilde işlerimizi zamanında yetiştiremiyoruz. Sürekli bir koşuşturma telaşı içerisindeyiz. Bir de bu yoğunluğumuzun içinde taşınma işi de eklendiğinde işlerimiz iyice birbirine karışıyor. Özellikle taşınma işimiz olduğunda bu koşuşturmacaların üzerine daha da fazla yük biniyor. Avcılar evden eve nakliyat olarak sizlere eşyalarınız taşınırken zaman kazandırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Marangozlarımız ve ustalarımız eşliğinde eşyalarınızı sağlam, güvenli ve hızlıca toplamak için gerekli tüm teşkilatımız mevcuttur.

Avcılar evden eve nakliyat, işlerinde vermiş olduğu profesyonel hizmet ile sektörün zirvesine çıkmayı başaran Tarık Nakliyat, bu başarısını müşteri memnuniyetine dayalı vermiş olduğu kaliteli hizmet anlayışına bağlıdır. Çünkü firmamız için en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Her zaman için siz değerli müşterilerimize en iyisini sunma gayreti ile hizmet vermenin iyi niyetli düşüncesi olarak, sizlerden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler sayesinde Avcılar evden eve nakliye firmaları arasında en fazla güvenilen ve tercih edilenlerden bir firma olmayı başardık. Üstelik sadece Avcılar değil, hem şehir içi hem de şehir dışı nakliyat işleriniz hızlı ve en güvenilir şekilde tarafımızdan siz değerli müşterilerimizi son derece memnun edecek şekilde tarafımızca sağlanmaktadır. Siz de bizimle bu farkı yaşamak için yapmanız gereken randevu almak ve günü geldiğinde evinizi gönül rahatlığı ile taşıtmak olacaktır.

Bu tercihinize layık olabilmek için hizmet kalitemizin üzerine her zaman biraz daha fazlasını ekleyerek sizler için daha iyisini yapma gayretindeyiz.

Bu tercihinize layık olabilmek için hizmet kalitemizin üzerine her zaman biraz daha fazlasını ekleyerek sizler için daha iyisini yapma gayretindeyiz.

Kaliteli Hizmet

Toplum kurallarına ve covid-19 hijyen koşullarına dikkat ederek, büyük önem veren ve toplumla iç içe bir meslek olması nedeniyle bu konuda çalışanlarına gerekli eğitimlerin verilmesini sağlayan firmamız, ayrıca belirli aralıklarla toplantılar ve çalışmalar düzenleyerek bu konunun hassasiyetine tekrardan vurgu yapılmaktadır.

Avcılar evden eve nakliyat işleriniz yapılırken evinizde bulunan sabit eşyaların sökülmesi ve taşındığınız yere yeniden montaj edilmesi gibi, küçük çaplı işlerde ücretsiz olarak hizmet veren firmamız, talep etmeniz halinde küçük ücretler karşılığında tüm eşyalarınızın ambalajlanması ve paketlenmesi konusunda da, sizlere en iyi ambalaj malzemeleri ile profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz, bu nedenle Avcılar evden eve nakliyat ile kendi asansörlü aracımızla ve en iyi ekipmanlarla birlikte sizi mümkün olan en kısa sürede ve güvenle taşıyoruz.  Bir diğer bölgemiz olan Bağcılar evden eve nakliyat sitemizi veya Bağcılar evden eve nakliye bölümümüzü inceleyebilirsiniz.